2010

 


NKK Tromsø 16/10-10 1. Patrick Oware, Tromsø, Hvit Gjeterhund, Sunnantorps Inas Izel

2. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Acegim’s Jewelice Janara
3. Ida-Helene Sivertsen, Narvik, Beagle, Linus
4. Kristine Frivåg, Tynset, Shetland Sheepdog, Ha-Dar Newsworthy
NKK Hamar 9-10/10-2010 Dag 1
1. Patrick Oware, Tromsø, Cocker Spaniel, Rainstorm’s Breaking News

2. Andrine Sporsheim, Sandefjord, Pomeranian, Taa Palati’s Rumba Queen
3. Malene H. Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada
4. Chanett Orre, Lier, Saluki, Courtborne Sinax Antera

Dag 2
1. Andrine Sporsheim, Sandefjord, Pomeranian, Taa Palati’s Rumba Queen

2. Chanett Orre, Askim, Afghansk Mynde, Spartacus Av Poppyfield
3. Patrick Oware, Våler I Østfold, Bull Terrier, Quest Ti Amo Tabaqui
4. Lena Christine S. Nilsen, Næroset, American Akita, Viva Swartz Sweetest Thing

Rogaland 2010 11-12/09-2010 dag 11. Anna Storesund, Usa, Saluki, Elsto Afareen-Khariz
2. Malene H. Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada

3. Michelle Torkelsen, Karmsund, Norsk Buhund, Kimura’s Hedda

4. Lena Christine S. Nilsen, Åsvang, Mittelspitz, Sable Shade’s Joyful Jimmy
Dag 2
1. Malene H. Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada

2. Anna Storesund, Haugesund, Labrador Retriever, Rosepath Supergirl

3. Asgeir N Lillejordet, Filtvet, Whippet, Hahneman’s Aberdeen Angus

4. Lena Christine S. Nilsen, Åsvang, Mittelspitz, Minigårdens Billy The Kid

Oslo Double 2010 15/8-2010

1. Chanett Orre, Lier, Whippet, Farytail’s Wild’n Sweet
2. Patrick Oware, Tromsø, Stor Puddel, Ankaru’s Crack The Code
3. Victoria Gill, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice
4. Malene H Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada
NKK Trondheim 3-4/7-2010 Dag 1
1. Victoria Gill, Drammen, Stor Puddel, Ninihill»s Always In Top

2. Andrine Sporsheim Eikrem, Aukra, Newfoundlandshund, Gåssåbams’n Chocco
3. Patrick Oware, Tromsø, Kerry Blue Terrier, Geijes Bridge The Gap
4. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Amica-Timi

Dag 2
1. Patrick Oware, Tromsø, Grand Danios, Hotpoint’s You Play The Game

2. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Amica-Timi
3. Victoria Gill, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice
4. Helle Haugen Lund, Børsa, Bearded Collie, La-Faja’s Beat’em All

NKK Drammen 5-6/6-2010 Dag 1
1. Chanett Orre, Lier, Whippet, Farytail’s Wild’n Sweet

2. Malene H. Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada
3. Victoria Gill, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice
4. Marita Kristoffersen, Skien, Welsh Springer Spaniel, Lovjed’s What A Surprise

Dag 2
1. Chanett Orre, Lier, Whippet, Farytail’s Wild’n Sweet

2. Anna Storesund, Torvastad, Saluki, Omen Yaffa To Elsto-Khariz Jc
3. Victoria Gill, Drammen, Whippet, Farytail’s Wild’n Spescial
4. Malene H. Blikra, Mysen, Shih Tzu, Viola-Hirta’s Sunshine Escada

NKK Kristiansand 8-9/5-2010 Dag 1
1. Patrick Oware, Tromsø, Malteser, Straight Fire Grand Prix

2. Vivtoria Gill, Drammen, Whippet, Farytail’s Wild’n Spescial
3. Marita Kristoffersen, Skien, Welsh Springer Spaniel, Lovjed’s What A Surprise
4. Vilde Momrak, Fyresdal, Welsh Corgi Cardigan, Smultronbackens Kummin

Dag 2
1. Victoria Gill, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice

2. Michelle Torekelsen, Førresfjorden, Amerikansk Cocker Spaniel, Top Wesselton’s A Pearl To Remember
3. Patrick Oware, Tromsø, Greyhound, Azravi’s A Night At The Opera
4. Malene H Blikra, Kristiansand S, Dalmatiner, Annebellass Jonas Follows You
NKK Bergen 17-18/4-2010 Dag 1
1. Anna Storesund, Torvastad, Saluki, Omen Yaffa To Elsto-Khariz Jc

2. Victoria Gill, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice
3. Michelle Torkelsen, Førresfjorden, Amerikansk Cocker Spaniel, Top Wesselton’s A Pearl To Remember
4. Chanett Orre, Drammen, Whippet, Catskills Ballroom Blitz
Dag 2
1. Victoria Gill, Drammen, Whippet, Farytail’s Wild’n Spescial

2. Chanett Orre, Drammen, Norsk Buhund, Kimura’s Hedda
3. Sebastian Sunde Berentsen, stor puddel

NKK Harstad 20-21/3-2010 Dag 1
1. Patrick Oware, Fauske, Kerry Blue Terrier, Jubrix First Blue Heart

2. Linn Kristin Bær, Karasjok, Australian Shepherd, Colored Melody’s A Friend To Me
3. Ida Charlotte Løvli, Tromsø, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Terracorsos Finer Than Sienna

Dag 2
1. Patrick Oware, Reipå, Mexikansk Nakenhund Stor, Local Hero’s Quincy Amigo

2. Ida-Helene Sivertsen, Narvik, Beagle, Linus
3. Linn Kristin Bær, Karasjok, Australian Shepherd, Colored Melody’s A Friend To Me
4. Ida Charlotte Løvli, Tromsø, Dvergpinscher, Terracorsos Louder Than Tosca

NKK Bø I Telemark 20-21/2-2010 Dag 1

1. Patrick Oware, Tromsø, Vorstehhund Korthåret, Towas S Birk

2. Chanett Orre, Askim, Afghansk Mynde, Spartacus Av Poppyfield
3. Kim Katarina Kure, Danmark, Schnauzer Salt/Pepper, Mohner’s Titan
4. Anna Storesund, Usa, Saluki, Elsto Afareen-Khariz

Oslo Double 2010 14/8-2010