Juniorhandlings resultater 2014

Bjerke 2014

Klasse 10-13 år, dag 1:
1. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Skien, Cocker Spaniel, Claudette Vote For Me
2. Nanette Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
3. Julia Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Scarlett Pimpernel
4. Line Marie Andersen, Råde, Collie Langhåret, Sweetmint’s Goalgetter

Klasse 14-17 år, dag 1:
1. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny, Superfinale vinner
2. Hedda H Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Willa Lavollen’s Nostro Salto X
3. Renée Delgado, Hægeland, Basenji, Kardohill’s Dalila Duni
4. Ingerid Moe, Etne, Toy Puddel, Lucky Rider

Klasse 10-13 år, dag 2:
1. Julie Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate King Black Pearl,Superfinale vinner
2. Nanette Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
3. Mariann Omholt Nikolaisen, Drammen, Portugisisk Vannhund, Isostar’s Ruinerte Runi
4. Selma H. Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer

Klasse 14-17 år, dag 2:
1. Hedda H Hanssen, Flekkefjord, Bedlington Terrier, Velvety Frangelico
2. Anna Moe, Trøgstad, Greyhound, Azravi’s Double Joy
3. Ingerid Moe, Etne, Toy Puddel, Lucky Rider
4. Mathilde Nagel, Flå, Tysk Jaktterrier, Hill Bukowa Ostoja

 

Trondheim 2014

Klasse 10-13 år, dag 1

  1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line, Superfinale vinner
  2. Malin Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
  3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer
  4. Julia S. S. Bjøruklund, Trondheim, Borzoi, Kazar Usalka

 

Klasse 14-17 år, dag 1

  1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Willa Lavollen’s Nostro Salto X
  2. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run
  3. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny
  4. , Sverige, Bearded Collie, Farmarens Good Girl

 

Dag 2

  1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah
  2. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

3.

  1. Anna Moe, Brevik, Clumber Spaniel, Don’s Blogspot

 

Klasse 10-13 år, dag 2

  1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
  2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate Princess Red Ruby
  3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer
  4. Malin. Nagel, Brøttum, Silky Terrier, Enga’s Grace

 

Klasse 14-17 år, dag 2

  1. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah, Superfinale vinner
  2. Sigrid Svingen, Flå, Whippet, Courtborne Penny

3.

  1. Anna Moe, Brevik, Clumber Spaniel, Don’s Blogspot

 

Tromsø 2014

Klasse 10-13 år, dag 1

  1. Julia Sofie Sørum Bjørklund,Skiptvet, Basenji, Chagmas Pirate Princess Red Ruby
    2. Aryo Andre Løvlid,Bardu, Jack Russell Terrier, Kjennekrokens Hunters Boy
    3. Irja Sofie Nyheim, Tromsø, Cavalier King Charles Spaniel, Aicha Shamiras Little Angel
    4. Ingrid Larsen, Krokelvdalen, Dalmatiner, Toot’s Just A Little Teardrop

Klasse 14-17 år, dag 1

  1. Ida-Helene Sivertsen,Narvik, Siberian Husky, Carillo Starry Night,(Superfinale-vinner)
    2. Lovisa Wanhatalo, Sverige, Samojedhund, Aatelinas Ezca Little Pebbles
    3. Helle Haugen Lund, Sjetnemarka, Bearded Collie, La-Faja’s Heart And Soul
    4. Line-Mari Ingebrigtsen, Tromsdalen, Pointer, Pellarskogen’s Kon

 

Drammen 2014

Klasse 10-13 år, dag 1

  1. Nanette Berge Karlsen,Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line(superfinale-vinner).
    2. Marte Lund Sjølstad,Bjørkelangen, Pomeranian, Tiny Jewels’ Who Do You Love
    3. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer
    4. Julia Bjørklund, Bardu, Jack Russell Terrier, Kjennekrokens Hunters Boy

Klasse 10-13 år, dag 2

  1. Selma Hjerpetjønn Hanssen,Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer
    2. Marte Sjølstad,Sørumsand, Welsh Corgi Pembroke, Siggen’s Queen Of Spades
    3. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Scarlett Pimpernel
    4. Andrea Larsen, Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra’s Lenn

Klasse 14-17 år, dag 1

  1. Anna Moe,Krokelvdalen, Cocker Spaniel, Rainstorm’s As Promised
    2. Hedda Hjerpetjønn Hanssen,Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah
    3. Ingrid Moe, Etne, Toy Puddel, Lucky Rider
    4. Sigrid Svingen, Flå, Engelsk Bulldog, Hallingdalens Fredrik

Dag 2

Klasse 14-17 år, dag 2

  1. Hedda  Hjerpetjønn Hanssen,Flekkefjord, Bedlington Terrier, Velvety Frangelico (superfinale-vinner).
    2. Susann Omholt Nikolaisen,Steinberg, Petit Basset Griffon Vendeen, Isnesgårdens Dixi
    3. Kathleen  Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run
    4. Helle Haugen Lund, Sjetnemarka, Bearded Collie, La-Faja’s Beat’em All

 

Ålesund 2014

Klasse 10-13 år, dag 1

  1. Ada Sigfridstad,Arneberg, Cairn Terrier, Rabben’s As Good As It Gets
    2. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
    3. Mathilde..Nagel, Løten, Gammel Dansk Hønsehund, Ahm-Hansen’s Gaia
    4. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Levanger, Grand Danois, Paper Moon’s Billy Jean

Klasse 10-13 år, dag 2

  1. Nanette Berge Karlsen,Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line (superfinale-vinner)
    2. Mathilde Nagel,Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
    3. Anna Moe, Krokelvdalen, Flat Coated Retriever, Altaflats Ain’t I’m A Dog
    4. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Skiptvet, Basenji, Chagmas Scarlett Pimpernel

Klasse 14-17 år, dag 1

  1. Ida-Helene Sivertsen,Åmot, Keeshond, Infinity’s Perfect Match, (superfinale-vinner)
    2. Hedda Hjerpetjønn Hanssen,Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah
    3. Helle Haugen Lund, Sjetnemarka, Bearded Collie, La-Faja’s Heart And Soul
    4. Susann Omholt Nikolaisen, Flå, Tysk Jaktterrier, Hill Bukowa Ostoja

Dag 2

  1. Helle Haugen Lund,Sjetnemarka, Bearded Collie, Farmarens Qualificated Beauty
    2. Susann Omholt Nikolaisen,Drammen, Portugisisk Vannhund, Betty Beat Av Tri De Coleur
    3. Anna Moe, Krokelvdalen, Flat Coated Retriever, Altaflats Ain’t I’m A Dog
    4. Synne Brunes, Storbritannia, Lhasa Apso, Kutani Lightning Strike

 

Hordaland 2014

Klasse 10-13 år, dag 1

  1. Nanette Berge Karlsen,Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line,(superfinale-vinner).
    2. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Oslo, Chinese Crested Powder Puff, Sun-Hee’s Circus Dancer
    3. Mathilde Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
    4. Andrea Larsen, Egersund, Basenji, Kingwanas Foxy Femme Fatale

Klasse 10-13 år, dag 2

  1. Andrea Larsen,Egersund, Basenji, Kingwanas Foxy Femme Fatale
    2. Nanette Berge Karlsen,Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
    3. Mathilde Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
    4. Harley Alexander Munkelien, Skogbygda, Dvergpinscher, Norwinstars Warrel Dane

Klasse 14-17 år, dag 1

  1. Victoris L. Gill,Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah
    2. Hedda Hjerpetjønn Hanssen,Danmark, Lagotto Romagnolo, Willa Lavollen’s Nostro Salto X
    3. Sigrid Svingen, Flå, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hallinglabben Berteline
    4. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run

Dag 2

  1. Emilie Moe,Skånevik, Mellompuddel, Molineux Billie Holliday*
    2. Susann Omholt Nikolaisen,Drammen, Chinese Crested, Skjerpholtet Cc Frederikke
    3. Hedda Hjerpetjønn Hanssen, Flekkefjord, Bedlington Terrier, Velvety Frangelico
    4. Astrid Bjørnarå, Drammen, Shetland Sheepdog, Gullerina’s Royal Raider

 

Kristiansand 2014

Klasse 10-13 år, dag 1:

  1. Nanette Karlsen,Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
    2. Julia Sofie Sørum Bjørklund,Skiptvet, Basenji, Chagmas Scarlett Pimpernel
    3. Mathilde Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
    4. Malin Nagel, Brumunddal, Dansk-Svensk Gårdshund, Jolie Av Nybakken

Klasse 10-13 år, dag 2

  1. Andrea Larsen,Ålgård, Boston Terrier, Bogerudmyra’s Lenn,Superfinale vinner
    2. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Åmot, Keeshond, Elzwiks Princess Lexie
    3. Julia Sørum Bjørklund, Oteren, Samojedhund, Vitkind’s Zimbad Af Magne
    4. Malin Nagel, Brøttum, Silky Terrier, Enga’s Grace

Klasse 14-17 år, dag 1:

  1. Victoria Gill,Drammen, Whippet, Farytail’s Wild’n Spescial,Superfinale vinner
    2. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run
    3. Anna Moe, Tromsø, Flat Coated Retriever, Altaflats Ain’t I’m A Dog
    4. Hedda H. Hanssen, Skien, Cocker Spaniel, Claudette Vote For Me

Dag 2

  1. Victoria L Gill,Drammen, Faraohund, Antefa’s Umbrah
    2. Ida-Helene Sivertsen,Son, Siberian Husky, Snøfrost Isende Rim
    3. Sigrid Svingen, Blystadlia, Faraohund, Bazinga A Storm Of Swords
    4. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run

BØ i telemark 2014
Klasse 10-13 år

Dag 1:

  1. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
    2. Selma Hjerpetjønn Hanssen, Røyken, Lagotto Romagnolo, Willa Lavollen’s Nostro Salto X
    3. Mathilde Nagel, Brumunddal, Lagotto Romagnolo, Iris Av Nybakken
    4. Helle Haugen Lund, Sjetnemarka, Bearded Collie, Farmarens Qualificated Beauty

Dag 2:

  1. Selma Hanssen, Skien, Cocker Spaniel, Claudette Vote For Me
    2. Nanette Berge Karlsen, Støren, Dvergpinscher, Dirty Dancer V. Nobel Line
    3. Mariann Omholt Nikolaisen, Flateby, Toy Puddel, Eugenios Tasty Spice
    4. , Arneberg, Airedale Terrier, Rabben’s Jessi

Klasse 14-17 år

Dag 1:

  1. Victoria Gill, Drammen, Pointer, Røynåsen’s Bare Bieber, Superfinale vinner
    2. Ida-Helene Sivertsen, Son, Australian Kelpie, Zadigs Borka
    3. Kathleen Maria Geicke, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run
    4. Renee Delgado, Brandbu, Dvergschnauzer Sort/Silver, Qla Av Tasermiut

Dag 2:

  1. Victoria Gill, Asker, Afghansk Mynde, Esbelto’s I’m Born To Run
    2. Anna Moe, Brevik, Clumber Spaniel, Don’s Blogspot
    3. Ida-Helene Sivertsen, Narvik, Siberian Husky, Carillo Starry Night
    4. Sigrid Svingen, Flå, Tysk Jaktterrier, Hill Bukowa Ostoja

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

*