Juniorhandlings Resultater 2013

(Alle bildene er tatt av Roger Sjølstad (c) om ikke annet er opplyst!)

Norsk Kennel Klubb  Harstad 5-6.10.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Patrick Oware

Nr. Kat. Navn Hund
1 0694 Julia Sofie Sørum Bjørklund Perfektibel’s Dancing In The Sun, Irish Softcoated Wheaten Terrier
1 0699 Lovisa Wanhatalo Aatelinas Tuutikki-Tiro, Samojedhund (VINNER SUPERFINALE)
2 0695 Aryo Andre Løvlid Mopsegårdens Tjukke Anton, Mops
2 0700 Anna Moe Corvette, Miniature Bull Terrier
3 0696 Selma Hjerpetjønn Hanssen Skjerpholtet Cc Frederikke, Chinese Crested
3 0701 Kathleen Maria Geicke Esbelto’s I’m Born To Run, Afghansk Mynde
4 0692 Irja Sofie Nyheim Atlantis Av Min Tera, Saluki
4 0697 Ida-Helene Sivertsen Toot’s Bobadilla Light, Dalmatiner
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Petra Junehall
(Foto: Privat)
Nr. Kat. Navn Hund
1 1460 Aryo Andre Løvlid Kawamos Brite Jack Elpis, Jack Russell Terrier
1 1467 Anna Moe Altaflats Ain’t I’m A Dog, Flat Coated Retriever (VINNER SUPERFINALE)
2 1459 Selma Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
2 1465 Kathleen Maria Geicke Esbelto’s I’m Born To Run, Afghansk Mynde
3 1458 Julia Sofie Sørum Bjørklund Deljnuj Radyznuj Av Adelrose, Borzoi
3 1463 Lovisa Wanhatalo Aatelinas Tuutikki-Tiro, Samojedhund
4 1461 Irja S. Nyheim I Hundre’s Sir Philip, Jack Russell Terrier
4 1464 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Skjerpholtet Cc Frederikke, Chinese Crested

Norsk Kennel Klubb Rogaland 14-15.09.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Inger Brodal Ronander

Nr. Kat. Navn Hund
1 1066 Emilie Moe Molineux Billie Holliday, Mellompuddel (VINNER SUPERFINALE)
1 9005 Gill, Victoria Antefa’s Umbrah, Faraohund
2 1065 Hempth’s Bella, Flat Coated Retriever
2 9002 Ida Helene SIvertsen Lossinrannan Miss Milly, Parson Russell Terrier
3 1063 Elizabeth Smith Diamond Delicious V Nordic Sephir, Dvergschnauzer Sort/Silver
3 1072 Renee Delgado Bullbraatens After Eight, Staffordshire Bull Terrier
4 1061 Line Marie Andersen Winton Marvelous Motion, Engelsk Springer Spaniel
4 1071 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Søren Wesseltoft
Juniorhandler søndag
Nr. Kat. Navn Hund
1 2119 Mariann Omholt Nikolaisen Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel (VINNER SUPERFINALE)
1 2125 Michelle Torkelsen Zilk’s Dede Legacy, Amerikansk Cocker Spaniel
2 2121 Elizabeth Smith Bedarra Enter Sandman, Siberian Husky
2 2127 Ida-Helene Sivertsen Zadigs Borka, Australian Kelpie
3 2122 Thea Nielsen Kjennekrokens Hunters Reggae, Jack Russell Terrier
3 9003 victoria Gill Antefa’s Umbrah, Faraohund
4 2123 Bogerudmyra’s Lenn, Boston Terrier
4 2126 Malene Blikra Haddeland Wiped Out Pokerface, Staffordshire Bull Terrier

Norsk Kennel Klubb  Oslo 24-25.08.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Kirsten Landsverk

JH dag 1

Nr. Kat. Navn Hund
1 ???? Nanette Karlsen Dirty Dancer V. Nobel Line, Dvergpinscher (VINNER SUPERFINALE)
1 ???? Victoria Gill Antefa’s Umbrah, Faraohund
2 ???? Emilie Moe Sjarmtrollet’s Aller Beste, Stor Puddel
2 ???? Ida-Helene Sivertsen Boss, Dogo Canario
3 ???? Mathilde Nagel Sadella’s That’s The Way It Is, Golden Retriever
3 ???? Malene Haddeland Qla Av Tasermiut, Dvergschnauzer Sort/Silver
4 ???? Sigrid Svingen Farytail’s Wild’n Sweet, Whippet
4 ???? Lina Hov Artic Wool’s Classy Conrad, Bearded Collie
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Elisabeth Olsen
JH dag 2
Nr. Kat. Navn Hund
1 ???? Emilie Moe Molineaux Billie Holliday
1 ???? Malene Haddeland Sheshinra av Grunningen, Irsk Ulvehund (VINNER SUPERFINALE)
2 ???? Malin Nagel Gucci Av Nybakken, Labrador Retriever
2 ???? Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
3 ???? Andrea Larsen Andvaka Solaris, Shetland Sheepdog
3 ???? Josefine Sandby Spitha Angielina, Dansk Spitz
4 ???? Mathilde Nagel Ricciolino Donizetti Ah-Brunello, Lagotto Romagnolo
4 ???? Marita Kristoffersen Claudette Vote for me, Cocker Spaniel

Norsk Kennel Klubb Trondheim 6-7.07.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Petter Steen

Nr. Kat. Navn Hund
1 1374 Mathilde Nagel Ricciolino Donizetti Ah-Brunello, Lagotto Romagnolo
1 1384 Victoria Gill Røynåsen’s Bare Bieber, Pointer (VINNER AV SUPERFINALE)
2 1375 Helle Haugen Lund La-Faja’s Beat’em All, Bearded Collie
2 1386 Lina Hov Artic Wool’s Classy Conrad, Bearded Collie
3 1380 Sigrid Svingen Tsar-Ping’s Uma Thurman, Manchester Terrier
3 1387 Renee Delgado Bullbraatens After Eight, Staffordshire Bull Terrier
4 1383 Julia Sofie Sørum Bjørklund Vitkind’s Zimbad Af Magne, Samojedhund
4 1376 Susann Omholt Nikolaisen Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Ingrid Prytz Ohm
Nr. Kat. Navn Hund
1 2908 Sigrid Svingen Softouch Little Big Man, Whippet (VINNER AV SUPERFINALE)
1 2904 Ida-Helene Sivertsen Northbound Arctic Bright, Kerry Blue Terrier
2 2897 Malin Nagel Gucci Av Nybakken, Labrador Retriever
2 2903 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund
3 2902 Mathilde Nagel A-Mas Sa-Spyod-Ma Tu-Mo, Tibetansk Terrier
3 2909 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Skjerpholtet Cc Frederikke, Chinese Crested
4 2901 Julie Sofie Sørum Bjørklund Zicata’s Dancer Of Polarhiet, Samojedhund
4 2907 Lina Hov Artic Wool’s Classy Conrad, Bearded Collie

Norsk Kennel Klubb Tromsø 16.06.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Anders Tunold-Hanssen

DSC0115

Nr. Kat. Navn Hund
1 1747 Aryo Løvlid Mopsegårdens Tjukke Anton, Mops (VINNER AV SUPERFINALE)
1 1749 Ida Helene Sivertsen Cheya’s Th Wizard Of Oz, Alaskan Malamute
2 1744 Aleksandra Seljeseth Willemo’s Nara, Golden Retriever
2 1748 Anna Moe Corvette, Miniature Bull Terrier
3 1746 Sissi Nilsen Falkastjörnu Stassa, Islandsk Fårehund
3 1751 Synne Brunes Kutani Foreign Affair, Lhasa Apso
4 1743 Julia Sofie Sørum Bjørklund Toot’s Here She Comes, Dalmatiner
4 1750 Madelen Thomassen Brietta The Magic Fairytale Princes, Samojedhund

Norsk Kennel Klubb Drammen  1-2.06.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Helge Kvivesen

RecentPlaces.lnk_-300x270

Nr. Kat. Navn Hund
1 1615 Ada Sigfridstad Rabben’s As Good As It Gets, Cairn Terrier
1 9002 Victoria Gill Antefa’s Umbrah, Faraohund
2 1611 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund
2 1620 Renee Delgado Bullbraatens After Eight, Staffordshire Bull Terrier
3 1609 Sigrid Svingen Tsar-Ping’s Uma Thurman, Manchester Terrier
3 1619 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
4 1613 Mathilde Nagel Fritjof Av Nybakken, Labrador Retriever
4 1623 Kathleen Maria Geicke Esbelto’s I’m Born To Run, Afghansk Mynde
IMG_0234-300x292
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Elisabeth Olsen
Nr. Kat. Navn Hund
1 3833 Helle Haugen Lund La-Faja’s Beat’em All, Bearded Collie (VINNER AV SUPERFINALE)
1 3837 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel
2 3827 Sigrid Svingen Farytail’s Wild’n Sweet, Whippet
2 9003 Victoria Gill Antefa’s Umbrah, Faraohund
3 3831 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund
3 9004 Malene Blikra Hadeland Røynåsen’s Bare Bieber, Pointer
4 3834 Mathilde Nagel Ricciolino Donizetti Ah-Brunello, Lagotto Romagnolo
4 3839 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky

 

Norsk Kennel Klubb Ålesund 4-5.05.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer ????

Nr. Kat. Navn Hund
1 Mathilde Nagel Ricciolino Donizetti Ah-Brunello, Lagotto Romagnolo
2 Helle Haugen Lund La-Faja’s Beat’em All, Bearded Collie
3 Ida-Helene Sivertsen Riesen Artic’s Kublai Khan, Riesenschnauzer Sort
4 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Arne Foss, Norge

Nr. Kat. Navn Hund
1 Ida-Helene Sivertsen Lossinrannan Miss Milly, Parson Russel Terrier
2 Renee Delgado Bullbraatens After Eight, Staffordshire Bull Terrier
3 Mathilde Nagel Ricciolino Donizetti Ah-Brunello, Lagotto Romagnolo
4 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund

Norsk Kennel Klubb Hordaland 6-7.04.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer ????

Nr. Kat. Navn Hund
1 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
2 Lina Hov Vallklanens Lady Paisley, Bearded Collie
3 Victoria Gill Skjerpholtet Cc Fredrikke, Chinese Crested
4 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer ????

Nr. Kat. Navn Hund
1 Victoria Gill Ninnihill’s Always In Top, Stor Puddel
2 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
3 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
4 Lina Hov Vallklanens Lady Paisley, Bearded Collie

Norsk Kennel Klubb Kristiansand 16-17.03.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Britta Roos-Börjeson, Sverige

Nr. Kat. Navn Hund
1 1017 Victoria Gill Carillo Angel In Disguise, Amerikansk Cocker Spaniel
2 1020 Ida-Helene Sivertsen Chiwalis Red Faustino I, Dvergschnauzer Sort/Silver
3 1025 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
4 1019 Renee Delgado Bullbraatens After Eight, Staffordshire Bull Terrier
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Gunilla Skallman, Sverige
Nr. Kat. Navn Hund
1 2199 Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel
2 2209 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
3 2205 Ida-Helene Sivertsen Chiwalis Red Faustino I, Dvergschnauzer Sort/Silver
4 2204 Lina Hov Vallklanens Lady Paisley, Bearded Collie

Norsk Kennel Klubb Bø 16-17.03.2013

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer ????

Nr. Kat. Navn Hund
1 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
2 Hedda Hjerpetjønn Hansen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
3 Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel
4 Sigrid Svingen Tsar-Ping’s Uma Thurman, Manchester Terrier
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Bjørg Foss, Norge
Nr. Kat. Navn Hund
1 Victoria Gill Carillo Angel In Disguise, Amerikansk Cocker Spaniel
2 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
3 Hedda Hjerpetjønn Hanssen Willa Lavollen’s Nostro Salto X, Lagotto Romagnolo
4 Susann Omholt Nikolaisen Betty Beat Av Tri De Coleur, Portugisisk Vannhund