Juniorhandlings Resultater 2012

Norsk Kennel Klub Trondheim 30-1.06-07.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Anita Whitmarsh

Nr. Kat. Navn Hund
1 1213 Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel
2 1215 Ida-Helene Sivertsen Vitterklippens Cosmo, Australsk Terrier
3 1214 Batterfly Land Layf, Dvergpinscher
4 1212 Marita Ovesen Hjerteknusern Marshall, Newfoundlandshund
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Istvan Csik
Nr. Kat. Navn Hund
1 2480 Victoria Gill Marbleize Supreme Mannequin, Whippet
2 2481 Ida-Helene Sivertsen Toot’s Bobadilla Light, Dalmatiner
3 2482 Batterfly Land Layf, Dvergpinscher

Norsk Kennel Klub Drammen 02-03.06.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Frode Jevne
Nr. Kat. Navn Hund
1 Michelle Torkelsen Zilk’s The One And Only, Amerikansk Cocker Spaniel
2 Malene H. Blikra Bledino’s Derica, Irsk Ulvehund
3 Helle H. Lund Skovard’s Kimset, Dachshund Korthåret
 4 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel
Beste juniorhandler – Dag 2, Christian Geelmuyden
Nr. Kat. Navn Hund
1 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel
2 Victoria Gill Farytail’s Wild’n Special, Whippet
3 Emilie Moe Molineux Billie Holliday, Mellompuddel
4 Malene H. Blikra Famalandus Out To Kick You

Norsk Kennel Klub Lillesand 12-13.05.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Rune Lysgaard
Nr. Kat. Navn Hund
1 Ida-Helene Sivertsen Vitterklippens Cosmo, Australsk Terrier
2 Victoria Gill Ninnihill’s Always In Top
3 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel
Beste juniorhandler – Dag 2, Tina Taulos
Nr. Kat. Navn Hund
1 Victoria Gill Farytail’s Wild’n Special, Whippet
2 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel
3 Ida-Helene Sivertsen Rabben’s Kingston, Airdale Terrier
4 Jenny Heddy Neset St. Kilda’s Dealer’s Choice, Shetland Sheepdog

Norsk Kennel Klub Bergen 14-15.04.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Irene Donne
Nr. Kat. Navn Hund
1 Alexsandra O Mortensen Cairndale’s Annie, Cairn Terrier
2 Jenny Westerby Bravestaff’s Artic Diamond, Staffordshire Bull Terrier
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Anne-Cathrine Edoff
Nr. Kat. Navn Hund
1 Malene H. Blikra Atlas, Irsk Ulvehund
2 Maren Hille Alfredo Sabatini, Whippet

Norsk Kennel Klub Harstad 17-18.03.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Vidar Grundetjern
Nr. Kat. Navn Hund
1 0722 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky
2 0726 Lovisa Wanhatalo Aatelinas Tuutikki-Tiro, Samojedhund
3 0728 Julia Sofie Sørum Bjørklund Vitkind’s Velvet Sunbeam, Samojedhund
4 0723 Ario André Løvlid Mopsegårdens Tjukke Anton, Mops
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Svante Frisk
Nr. Kat. Navn Hund
1 1421 Ida-Helene Sivertsen Chiwalis Red Faustino I, Dvergschnauzer Sort/Silver
2 1420 Ario André Løvlid Mopsegårdens Tjukke Anton, Mops
3 1424 Vårin Isaksen Cappa Borealis Betelgeuse, Bichon Havanais
4 1422 Anna Moe Neshpo’s Fit For Fight, Cocker Spaniel

Norsk Kennel Klub Bø I Telemark 18-19.02.2012

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Bente Bjerkaas
Nr. Kat. Navn Hund
1 1482 ANDRINE SPORSHEIM EIKREM Gåssåbams’n Chocco, Newfoundlandshund
2 1483 Malene Haddeland Wiped Out Pokerface, Staffordshire Bull Terrier
3 1481 Victoria Gill Elzwiks Princess Lexie, Keeshond
4 1484 Helle Haugen Lund La-Faja’s Beat’em All, Bearded Collie
Beste juniorhandler – Dag 2, dommer Lars Hjelmtvedt
Nr. Kat. Navn Hund
1 2752 ANDRINE SPORSHEIM EIKREM Gåssåbams’n Chocco, Newfoundlandshund
2 2754 Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel
3 2756 Malene Haddeland Viola-Hirta’s Sunshine Escada, Shih Tzu
4 2755 Marita Kristoffersen Claudette Vote For Me, Cocker Spaniel