2011

Norsk Kennel Klub Hamar 8-9.10.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer: ????

Nr. Kat. Navn Hund
1 XXXX Andrine Sporsheim Eikrem Gåssabams’n Chocco, Newfoundlandshund
2 XXXX Patrick Oware Straight Fire Grand Prix, Malteser
3 XXXX Victoria Gill Carillo Angeil In Disguise, Amerikansk Cocker Spaniel
4 XXXX Malene H. Blikra Another Story Paradise Lost, Portugisisk Vannhund

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer: Birgitta Svarstad

Nr. Kat. Navn Hund
1 XXXX Andrine Sporsheim Eikrem Gåssabams’n Chocco, Newfoundlandshund
2 XXXX Patrick Oware Elsto Khariz Amazing Amanda, Afghansk Mynde
3 XXXX Malene H. Blikra Another Story Paradise Lost, Portugisisk Vannhund
4 XXXX Sandra Willumsen Kraglund’s Go’on Little Return My Ta

Norsk Kennel Klub Tromsø 28.8.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer: Hans Rosenberg

Nr. Kat. Navn Hund
1 XXXX Lovisa Wanhatalo Atelinas Amica Timi
2 XXXX Ida-Helene Sivertsen Geijes Bridge The Gap, Kerry Blue Terrier
3 XXXX Marthe Bersvendsen Enano Sin Davy The Daredevil, Dvergschnauzer Sort
4 XXXX Sigrid Mathisen Dolma Ling’s Wilja To Enano

Norsk Kennel Klub Bjerke 20-21.8.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer: Finn Arild Thorsen

Nr. Kat. Navn Hund
1 1797 Malene Haddeland Viola-Hirta’s Carpe Diem, Shih Tzu
2 1798 Victoria Gill Farytail’s Wild’n Spescial, Whippet
3 1795 Marita Kristoffersen Skjervtun’s Like It, Love It, Cocker Spaniel
4 1800 Linda Lien Rottshihpa’s A Black Fantasy, Shih Tzu

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer: Karl Eddie Berge

Nr. Kat. Navn Hund
1 3376 Patrick Oware Greypix’s Dark Dante, Dvergschnauzer Salt/Pepper
2 3379 Ida-Helene Sivertsen Andvaka Solaris, Shetland Sheepdog
3 3375 Viola-Hirta’s Carpe Diem, Shih Tzu
4 3372 Marita Kristoffersen Skjervtun’s Like It, Love It, Cocker Spaniel

Norsk Kennel Klub Trondheim 2-3.7.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer: Elisabeth Bugge Olsen

Nr. Kat. Navn Hund
1 1295 Patrick Oware Sopwith Camel’s Octavia Hill, Beagle
2 1289 Ida-HeleneSivertsen Chiwalis Red Faustino I, Dvergschnauzer Sort/Silver
3 1293 Victoria Gill Farytail’s Wild’n Spescial, Whippet
4 1296 Andrine Sporsheim Eikrem Honeycorn Av Machiggian, Pomeranian

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer: Ralf D Campbell

Nr. Kat. Navn Hund
1 2591 Patrick Oware Ecco’s Harley Hurricane, Welsh Terrier
2 2595 Malene H Blikra Viola-Hirta’s Carpe Diem, Shih Tzu
3 2593 Anna Storesund Elsto Afareen-Khariz, Saluki
4 2596 Victoria Gill Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel

Norsk Kennel Klub Drammen 4-5.6.2011

Beste juniorhandler – Dag 1

Nr. Kat. Navn Hund
1 XXXX Andrine S Eikrem Gåssabams’n Chocco, Newfoundlandshund
2 XXXX Ida-Helene Sivertsen Andvaka Solaris, Shetland Sheepdog
3 XXXX Malene H Blikra Viola-Hirta’s Carpe Diem,Shih Tzu
4 XXXX Victoria Gill Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel

Beste juniorhandler – Dag 2

Nr. Kat. Navn Hund
1 XXXX Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel
2 XXXX Andrine S Eikrem Taa Palati’s Rumba Queen, Pomeranian
3 XXXX Malene H Blikra Viola-Hirta’s Carpe Diem,Shih Tzu
4 XXXX Anna Storesund Elsto Afareen-Khariz

Norsk Kennel Klub Kristiansand 7-9.5.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, Dommer: Anders Tunholdt Hansen

Nr. Kat. Navn Hund
1 1019 anna storesund Elsto Afareen-Khariz, Saluki
2 1018 Victoria Gill Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel
3 1020 Malene H Blikra Qla Av Tasermiut, Dvergschnauzer Sort/Silver
4 1022 Solveig G. Rosland Tangterr’s Quick, Irish Softcoated Wheaten Terrier

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer: Sara Nordin

Nr. Kat. Navn Hund
1 2185 Patrick Straight Fire Grand Prix, Malteser
2 2182 anna storesund Elsto Afareen-Khariz, Saluki
3 2183 Malene H Blikra Qla Av Tasermiut, Dvergschnauzer Sort/Silver
4 2181 Victoria Gill Ninihill’s Always In Top, Stor Puddel

Norsk Kennel Klub Hordaland 9-10.04.2011

Beste juniorhandler – Dag 1

Nr. Kat. Navn Hund
1 0906 anna Storesund Elsto Afareen-Khariz, Saluki
2 0903 Malene H Blikra Viola-Hirta’s Carpe Diem, Shih Tzu
3 0905 victoria louise gill Marbleize Supreme Mannequin, Whippet
4 0907 Lien, Linda Marie Rottshihpa’s A Black Fantasy, Shih Tzu

Beste juniorhandler – Dag 2

Nr. Kat. Navn Hund
1 1891 Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel
2 1892 Malene H Blikra Zvezda Av Grunningen, Irsk Ulvehund
3 1893 anna Storesund Elsto Khariz Abrakadabra, Afghansk Mynde
4 1894 Lien, Linda Marie Rottshihpa’s A Black Fantasy, Shih Tzu

Norsk Kennel Klub Harstad 19-20.03.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Vigdis Nymark

Nr. Kat. Navn Hund
1 0694 Patrick Oware Geijes Bridge The Gap, Kerry Blue Terrier
2 0690 Ida-Helen Sivertsen Chiwalis Red Faustino I, Dvergschnauzer Sort/Silver
3 0693 Pikku-Diivan Desperado, Mittelspitz
4 0695 Lovisa Wanhatalo Acegim’s Jewelice Janara, Samojedhund

Beste juniorhandler – Dag 2, Dommer: Torrun Sørbye


Nr. Kat. Navn Hund
1 1371 Ida – Charlotte Løvli Terracorsos Finer Than Sienna, Irish Softcoated Wheaten Terrier
2 1372 Ida-Helene Sivertsen Carillo Starry Night, Siberian Husky

Norsk Kennel Klub Bø I Telemark 19-20.02.2011

Beste juniorhandler – Dag 1, dommer Espen Engh

Nr. Kat. Navn Hund
1 1258 Patrick Oware Casein’s Campania, Cocker Spaniel
2 1256 Malene H Blikra Qla Av Tasermiut, Dvergschnauzer Sort/Silver
3 1260 Victoria Gill Eugenios Tasty Spice, Toy Puddel
4 1259 anna Storesund Thirte-En Days A Week For Elsto, Afghansk Mynde

Beste juniorhandler – Dag 2, dommer George Kostopoulos

Nr. Kat. Navn Hund
1 2724 Patrick Oware Elsto Khariz Amazing Amanda, Afghansk Mynde
2 2718 ANDRINE SPORSHEIM EIKREM Taa Palati’s Rumba Queen, Pomeranian
3 2716 Malene H. Blikra Viola-Hirta’s Sunshine Escada, Shih Tzu
4 2721 Victoria Gill Farytail’s Wild’n Spescial, Whippet