2007

NKK Hamar 25/11-2007, Norsk Mesterskap i Juniorhandling 

1Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Bauchal’s Kabala
2. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Silver Zero
3. Adriane Andersen Mougios, Sylling, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen’s Kompis

NKK Hamar 25/11-2007, NKKU-mester i Juniorhandling 2007

Martina Dahl Aspevik, Dokka

NKK Tromsø 20/10-2007:

Dag (? påmeldte ekvipasjer)
1Linn-Kristin Enget, Os i Østerdalen, Jack Russel Terrier, Bushwack’s Jack Gogo
2. Emilia Rudlund, Sverige, Bichon Havanais, Flisans Ivar
3. Ida Charlotte Løvli, Tromsdalen, Kerry Blue Terrier, Keegan Av Belzack
4. Sabine Åström, Sverige, Golden Retriever, Touch Of Sunrise Av Vervik

NKK Kongsvinger 8-9/10-2007:

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1Kathrine Gunstad, Porsgrunn, Flatcoated Retriever, Heirofia’s Hot Chilli
2. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
3. Benedikte Haukanes, Ulset, Australian Shepherd, Ki-Ro-Ma’s Excellente Evitia
4. Linn-Kristin Enget, Os i Østerdalen, Jack Russel Terrier, Bushwack’s Jack Gogo

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1Victoria Gill, Drammen, Whippet, Fairytail’s Wild’n Spescial
2. Rebecca Sørensen, Aurskog, Dachshund Langhåret, Hound’s Michigan
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Strawberry Fields Out Of Africa
4. Kathrine Gunstad, Porsgrunn, Flatcoated Retriever, Heirofia’s Hot Chilli

NKK Rogaland 8-9/9-2007:

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1Adriane Andersen Mougios, Sylling, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen’s Kompis
2. Sebastian Anderssen, Nissedal, Dvergschnauzer Sort, Bouvbear’s Bring That Bottle Over
3. Kathrine Gunstad, Porsgrunn, Flatcoated Retriever, Heirofia’s Hot Chilli
4. Silje Karine Bredesen, Notodden, Berner Sennenhund, Apoletano’s One True Love

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1Synnøve Dale Larsen, Norheimsund, Australsk Terrier, Tanamier’s Manta Blue
2. Ane Østrått, Sandnes, Cavalier King Charles Spaniel, Chili’s Yellow Princess
3. Frida Amalie Salvanes, Åkrehamn, Chinese Crested, Sun-Hee’s Black Panther
4. Tor-Gunnar Johnsen, Sunde i Sunnhordland, Mops, Pugbully Joan Baez

NKK Oslo 11-12/8-2007:

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1Adriane Andersen Mougios, Sylling, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen’s Kompis
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Korthåret, Revestreken’s Xos
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
4. Benedikte Haukanes, Ulset, Australian Shepherd, Ki-Ro-Ma’s Excellente Evitia

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
2. Rebecca Johansson, Sverige, Amerikansk Cocker Spanial, Galaksi Pay Back Time
3. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergschnauzer Sort/silver, Zarazota’s Do It For Money
4. Gabrielle Hjorth, Sverige, Svensk Lapphund, Fiderbyns Aika

NKK Trondheim 23-24/7-2007:

Dag 1 (16 påmeldte ekvipasjer)
1Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Strihåret, Wenja’s Aktor
2. Line Haukaas Ødegaard, Nøtterøy, Dvergpuddel, Black Mail’s Felix Fabula
3. June Eriksen Meidell, Støren, Boston Terrier, Eclipse’s Man In Motion
4. Siv Iren Egeberg, Kongsvinger, Engelsk Toy Terrier, Randallcarr Rolls Royce

Dag 2 (12 påmeldte ekvipasjer)
1Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Bauchal’s Kabala
2. Adriane Andersen Mougios, Sylling, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen’s Kompis
3. Joachim Balken, Rygge, Lhasa Apso, Medoc Hot Lips
4. Line Haukaas Ødegaard, Nøtterøy, Dvergpuddel, Black Mail’s Felix Fabula

NKK Drammen 2-3/6-2007:

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Victoria Gill, Drammen, Whippet, Fairytail’s Wild’n Spescial
2. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Silver Zero
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
4. Mirna Haukås, Vollen, Papillon, Marbijo’s Kelly

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1Victoria Gill, Drammen, Whippet, Fairytail’s Wild’n Spescial
2. Malene H. Blikra, Brandbu, Dvergdachshund Korthåret, Seidemann’s Chianti
3. Pernille Torstensen, Oslo, Flatcoated Retriever, Hannemor’s Lap Of Honour
4. Siv Iren Egeberg, Kongsvinger, Collie Korthåret, Sandcastle’s All About Me

NKK Kristiansand 12-13/5-2007:

Dag 1 (14 påmeldte ekvipasjer)
1. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Bauchal’s Kabala
2. Line Haukaas Ødegaard, Nøtterøy, Dvergpuddel, Black Mail’s Felix Fabula
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Strawberry Fields Out Of Africa
4. Synnøve Dale Larsen, Nyborg, Cairn Terrier, Cairndale’s Hierro

Dag 2 (15 påmeldte ekvipasjer)
1Sandra Villumsen, Danmark, Cocker Spaniel, Kraglunds Go’on Little Arnidaughter
2. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Silver Zero
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
4. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Strihåret, Wenja’s Aktor

NKK Harstad 21-22/4-2007:

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Patric Oware, Tromsø, Kerry Blue Terrier, Shirley Av belzack
2. Mirna Haukås, Vollen, Papillon, Marbijo’s Kelly
3. Marte Amalie Solli Finnset, Rossfjordstraumen, Berner Sennenhund, Nellyvill’s Aragon Apache

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Emilia Rudlund, Sverige, Bichon Havanais, Buenazo’s Temper
2. Patric Oware, Tromsø, Dvergschnauzer Sort, Treffa’s I’m Nothing But Trouble
3. Janita Grønbeck, Sortland, Shetland Sheepdog, St. Kilda’s Simply Splendid
4. Synne Julie Eilertsen, Sørreisa, Labrador Retriever, Jaktlabben’s Allround Arjo

NKK Bergen 24-25/3-2007:

Dag 1 (10 påmeldte ekvipasjer)
1Anne Grønqvist, Os, Dachshund Langhåret, Hultängens Peter Fonda
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Bauchal’s Kabala
3. Synnøve Dale Larsen, Nyborg, Cairn Terrier, Cairness’s Jesse-James
4. June Lohrmann, Tanem, Silky Terrier, Dali’s One In A Million

Dag 2 (17 påmeldte ekvipasjer)
1Greta Isabelle Skogland, Rykkinn, Saluki, Angel Pheobe Av All Sighthounds
2. June Lohrmann, Tanem, Silky Terrier, Dali’s One In A Million
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Cairn Terrier, Cairness’s Jesse-James
4. Silje Karine Bredesen, Notodden, Engelsk Setter, Apoletano’s Alma Matra

NKK Bø 24-25/2-2007:

Dag 1 (16 påmeldte ekvipasjer)
1. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Silver Zero
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka Dvergdachshund Korthåret, Bauchal’s Kabala
3. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
4. Tove Eriksson, Trosa, Hvit Gjeterhund, Sunnantorps Budgie Beat

Dag 2 (13 påmeldte ekvipasjer)
1. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Seidemann’s Chianti
3. Greta Isabelle Skogland, Rykkinn, Saluki, Angel Pheobe Av All Sighthounds
4. Joachim Balken, Rygge, Dalmatiner, Dalmo’s Elegant Edward