2006

NKK Hamar 18/11-2006, Norsk Mesterskap i Juniorhandling

1. Benedikte Nergaard, Tromsø, Bånngass First Class, Dvergschnauzer salt/pepper

2. Julie Bjerke, Hobøl, Dogcastles Ametyst, Whippet

3. Iselin Sletten Arnesen, Heradsbygd, Niwigga’s Alexi, Dvergschnauzer sort/silver  

4. Joachim Balken, Rygge, Carillo Silver Zero, Siberian Husky

5. Greta Isabelle Skogland, Sandefjord, Catskills After Dark, Whippet

NKK Tromsø 21/10-2006

16 påmeldte ekvipasjer

1. Linn Threse Andersen, Råde, Amerikansk Cocker Spaniel, La-Faja’s Truly Madly Deeply
2. Mirna Haukaas, Vollen, Papillon, Marbijo’s Kelly
3. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Strihåret, Revestreken’s Frikk
4. Tor-Gunnar Johnsen, Tromsø, Mops, Pugbully Joan Baez

5. Paavo Tervonen, Finland, Australsk Terrier, Bluepepper’s Catnap

6. Jennamari Heikkinen, Finland pomeranian, Arcadian’s Red Jet Setter

7. Sindre Hofsøy Mollan, Skjervøy, Leonberger, Slåttvika’s Northern Borne Era

8. Øyvind Vestby, Ballstad, Tibetansk Spaniel, Lo-Fot-Tibben Ivri-Er-Vi

NKK Kongsvinger 7-8/10-2006:

Dag 1 (25 påmeldte ekvipasjer)
1. Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
2. Viktoria Gill, Drammen
, Whippet, Farytail’s Wild’n Spescial
3. Greta Isabelle Skogland, Sandefjord, Whippet, Catskills After Dark
4. Line Haukaas Ødegaard, Borgheim, Bearded Collie, Gordon’s Alfie

Dag 2 (26 påmeldte ekvipasjer)
1. Rebecca Johansson, Sverige, Cocker Spaniel, Allert’s On Line
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Langhåret, Ra-King-Oliver
3. Linn- Kristin Enget, Os i Østerdalen, Silky Terrier, Dali’s She’s The One
4. Kristine Mali Rjaanes, Blystadlia, Fransk Bulldog, Baby Bull’s Raia

 

NKK Rogaland 9-10/9-2006:

Dag 1 (16 påmeldte ekvipasjer)
1. Trude B. Johansen, Stavanger, Papillon, Marbijo’s Vicky
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Kerry Blue Terrier, Shyloch Flower Power
3. Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
4. Veronica P. Sterri, Sævelandsvik, Lhasa Apso, Panaphia’s Kenzo By Midnight

Dag 2 (13 påmeldte ekvipasjer)
1. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Strihåret, Revestreken’s Frikk
2. Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret
3. John-Egil Dale Lasen, Nyborg, Cairn Terrier, Penticharm Eternal Flame
4. Trude B. Johansen, Stavanger, Papillon, Marbijo’s Vicky

NKK Oslo 12-13/8-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedikte Nergaard, Tromsø, Golden Retriever, Kapplandet’s Solros
2. Jenny Nyström, Sverige, Faraohund, Faouziah’s Champagne
3. Joachim Balken, Lørenskog, Rottweiler, Grindsjön’s Tristan
4. Sofie Sundberg, Sverige, Afghansk Mynde, Jangel’s Don’t Talk Just Kiss

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedicte Haukanes, Ulset, Portugisisk Vannhund, Golden Waters A Prince Of Westsea
2. Benedikte Nergaard, Tromsø, Kerry Blue Terrier, Walera’s On Top Of The World
3. Rebecca Johansson,
Sverige, Pointer, Pålamalmens X-Et
4. Jenny Marie Johansen, Våle, Australsk Terrier, Vitterklippens Cosmo

NKK Trondheim 1-2/7-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedicte Nergaard, Tromsø, Dvergschnauzer, Greypix Made Nordic
2. Gunna Tordis Edvardsdottir, Tanem, Whippet, Sunaregen Blosoms Keyko
3. Adriane Andersen Mougios, Sylling, Newfoundlandshund, Bikkjehaugen’s Kompis
4. Wenche Olsson Bøkseth, Viggja, Vorstehhund Strihåret, Gullbringens Aqua Vita

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedicte Haukanes, Ulset, Berner Sennenhund, Nellyvill’s All Body’s Brian
2. Anja Winther Koteng, Bjugn, Labrador Retriever, Annvivi’s Beautyspot
3. Moen, Marita Christin, Eggkleiva, Amerikansk Cocker Spaniel, La-Faja’s Chill Out
4. June Lohrmann,
Spongdal, Boston Terrier, Eclipse’sman In Motion

NKK Drammen 17-18/6-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedikte Nergaard, Tromsdalen, Dvergschnauzer Sort, Treffa’s I’m Nothing But Trouble
2. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Smart Cookie
3. Veronica Pedersen Sterri, Sævelandsvik, Lhasa Apso, Panaphia’s Kenzo By Midnight
4. Silje Karine Bredesen,
Notodden, Berner Sennenhund, Apoletano’s Kokkobaiah

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Anne Grönqvist, Os, Dachshund Langhåret, Vesterhaug Zakko
2. Balken, Joachim, Spydeberg, Siberian Husky, Carillo Smart Cookie
3. Benedikte Nergaard, Tromsø, Dachshund Korthåret, Valeras Jostein
4. Bjerke, Julie, Hobøl, Whippet, Dog Castles Ametyst

NKK Kristiansand 6-7/5-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedikte Nergaard, Tromsdalen, Dvergschnauzer Sort, Treffa’s I’m Nothing But Trouble
2. Joachim Balken, Rygge, Siberian Husky, Carillo Smart Cookie
3. Veronica Pedersen Sterri, Sævelandsvik, Lhasa Apso, Panaphia’s Kenzo By Midnight
4. Silje Karine Bredesen,
Notodden, Berner Sennenhund, Apoletano’s Kokkobaiah

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedikte Nergaard, Tromsdalen, Golden Retriever, Kapplandet’s Sol-Ros
2. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dvergdachshund Korthåret, Seidmanns Chianti
3. Joachim Balken, Lørenskog, Rottweiler, Grindsjön’s Tristan
4. Nina Johnansen, Arendal, Dvergschnauzer Sort, Pirkko’s Dark Sky

NKK Harstad 22-23/4-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Collie Korthåret, Sandcastle’s Super Goofy
2. Iselin Sletten Arnesen, Heradsbygd, Cocker Spaniel, Skjervtun’s Like It Love It
3. Benedikte Nergaard, Tromsø, Golden Retriever, Kapplandet’s Sol-Ros
4. Patrick Oware, Tromsø, Dvergschnauzer Sort, Treffa’s I’m Nothing But Trouble

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Collie Korthåret, Sandcastle’s Super Goofy
2. Benedikte Nergaard, Tromsø, Dvergschnauzer Salt/Pepper, Bånngass First Class
3. Iselin Sletten Arnesen, Heradsbygd, Cocker Spaniel, Skjervtun’s Like It Love It
4. Nina Öqvist, Sverige, Stor Puddel, Domesstic Dark Davldov

NKK Bergen 25-26/3-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Bjørnar Schønning Holtskog, Skien, Cavalier King Charles Spaniel, Tatanja’s Peace Of Love
2. Benedikte Nergaard, Tromsø, Fox Terrier Ruhåret, Waggery’s Dutch Commander
3. Iselin Sletten Arnesen, Heradsbygd, Dvergschnauzer Sort/Silver, Niwigga’s Alexi
4. Alida Louise Sandvold, Degernes, Basenji, Matabichi Anulika Nofret

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Greta Isabelle Skogland, Sandefjord, Afghansk Mynde, Al-Dahna’s Requita Sun Flower
2. Heidi Marie Aardal, Garnes, Collie Langhåret, Moonhill’s Champs Elysees
3. Bjørnar Schønning Holtskog, Skien, Cavalier King Charles Spaniel, Tatanja’s Peace Of Love
4. Martina Dahl Aspevik, Ågotnes, Dachs Strihåret, Revestrekens Frikk

NKK Bø 25-26/2-2006:

 

Dag 1 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Benedikte Nergaard, Tromsdalen, Kerry Blue Terrier, Good Golly Miss Molly Av Belzack
2. Anne Grönqvist, Os, Bearded Collie, T-Bob’s Blossom Is My Name
3. Joachim Balken, Lørenskog, Rottweiler, Grindsjön’s Tristan
4. Silje Karine Bredesen, Notodden, Berner Sennenhund, Apoletano’s Kokkobaiah

Dag 2 (? påmeldte ekvipasjer)
1. Martina Dahl Aspevik, Dokka, Dachshund Strihåret, Revestreken’s Frikk
2. Monica Andersson, Sverige, Tibetansk Terrier, Chilu’s Rex
3. Sine Nygaard Sørensen, Nordre Frogn, Toy Puddel, Fidel Yatzy
4. Pernille Torstensen, Oslo, Flat Coated Retriever, Almanza Far & Flyg